Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Transportu

Eko-Tank Sp. z o.o.O firmie

  • Dolna Grupa (pow. świecki)

    Dolna Grupa (pow. świecki), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja cyklu usługi spedycyjno-transportowej w transporcie krajowym

  • kontrola terminowości dostaw i nadzorowanie transportu

  • współpraca z COK, handlowcami w zakresie realizacji usługi transportowej

  • bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz wyników do kierownika transportu

  • współpraca oraz rozliczanie przewoźników w zakresie poprawności realizacji usługi transportowej

  • wystawianie i kontrola obowiązującej dokumentacji wysyłkowej

  • praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe -kierunek logistyki transportu

  • doświadczenie w spedycji transportowej min.2 lata, mile widziane w branży paliwowej

  • umiejętność i precyzja w organizacji usług transportowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie celów

  • uczciwość i sumienność,

  • dobra znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • znajomość zasad organizacji transportu towaru akcyzowego

To oferujemy

  • pracę w młody i dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju

  • pracę w firmie o standardach europejskich

Eko-Tank Sp. z o.o.

EKO-TANK Sp. z o.o. z siedzibą w Osiu, o ugruntowanej pozycji na rynku i z dużym doświadczeniem w branży,

od 30 lat zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną paliw.

Przewiń do profilu firmy