Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. transportu

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i realizacja krajowych (międzyoddziałowych) i międzynarodowych zleceń transportowych systemów szalunkowych

  • organizowanie i dobór krajowych zleceń transportowych pod zaplanowane akcje montażu i demontażu żurawi wieżowych

  • mile widziana znajomość w zamawianiu i doborze żurawi hydraulicznych pod zaplanowane akcje montażu i demontażu żurawi wieżowych

  • Praca na giełdach transportowych,

  • Administrowanie dokumentacją transportowo-spedycyjną,

  • Zarządzanie własną flotą aut ciężarowych

  • Stały monitoring cen rynkowych (optymalizacja kosztów) związanych z usługami transportu (giełdy transportowe)

  • Planowanie i kontrola nad budżetem w zakresie transportów

  • efektywne wykorzystaniem transportów obcych (minimalny tonaż, liczba kursów itp.)

  • rozliczanie transportów zgodnie z umowami i zleceniami

  • Optymalizacja wskaźników transportowych i raportowanie do przełożonego

  • Obsługa i nadzór nad reklamacjami transportowymi

  • Współpraca z logistykami w centrach logistycznych.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w branży TSL

  • biegłej i praktycznej znajomość obsługi pakietu MS office – zwłaszcza arkusza excel

  • (np. analiza, tworzenie zestawień, wyszukiwanie danych)

  • znajomość programu ERP Microsoft NAV będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność współpracy w zespole

  • gotowości do podejmowania nowych wyzwań,

  • samodzielności w realizacji zadań i bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

To oferujemy

  • samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole.

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k.

Pracuj i rozwijaj się z Baukrane!

Jeśli jesteś ambitną, lubisz wyzwania oraz chcesz rozwinąć swoje umiejętności i kwalifikacje w obszarze finansów, księgowości i controlingu zrób kolejny krok w swojej karierze!

Przewiń do profilu firmy