Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Transportu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SCANDINAVIAN EXPRESS Poland Sp. z o.o.
    to niezależny Operator Logistyczny o ugruntowanej pozycji rynkowej.

    Od 25 lat specjalizujemy się międzynarodowych usługach transportowych, spedycyjnych i logistycznych (Europa – Skandynawia) w zakresie ładunków drobnicowych, całopojazdowych oraz ponadgabarytowych. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów i innowacje, marka SCANDINAVIAN EXPRESS stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa oraz budowanie relacji z Kierowcami
    • Pozyskiwanie, rekrutacja, oraz wdrożenia nowo przyjętych kierowców
    • Realizacja postanowień wynikających z polityki Spółki w zakresie współpracy i zatrudnienia kierowców
    • Sporządzanie raportów, analiz, realizacja projektów, monitorowanie KPI
    • Ocena pracy kierowców, rozliczanie czasu pracy
    • Działania prewencyjne w celu ograniczenia szkodowości na pojazdach

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu transportu, logistyki)
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej organizacji
    • Czynne prawa jazdy kat. B
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • Dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • Komunikatywność i dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
    • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
    • Doświadczenie w pracy z kierowcami w transporcie drogowym
    • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu Prawa Transportowego
      (mile widziane osoby z doświadczeniem Inspektora Transportu Drogowego)

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawowe + premie
    • Możliwość rozwoju, szkolenia
    • Wielozadaniową, interesującą pracę
    • Pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku
    • Benefity socjalne (Multisport, prywatna opieka medyczna)

    Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną pozycję rynkową firmy SCANDINAVIAN EXPRESS, prześlij CV klikając w Aplikuj.