Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Transportu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
SCANDINAVIAN EXPRESS Poland Sp. z o.o.
to niezależny Operator Logistyczny o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Od 25 lat specjalizujemy się międzynarodowych usługach transportowych, spedycyjnych i logistycznych (Europa – Skandynawia) w zakresie ładunków drobnicowych, całopojazdowych oraz ponadgabarytowych. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów i innowacje, marka SCANDINAVIAN EXPRESS stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa oraz budowanie relacji z Kierowcami
  • Pozyskiwanie, rekrutacja, oraz wdrożenia nowo przyjętych kierowców
  • Realizacja postanowień wynikających z polityki Spółki w zakresie współpracy i zatrudnienia kierowców
  • Sporządzanie raportów, analiz, realizacja projektów, monitorowanie KPI
  • Ocena pracy kierowców, rozliczanie czasu pracy
  • Działania prewencyjne w celu ograniczenia szkodowości na pojazdach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu transportu, logistyki)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej organizacji
  • Czynne prawa jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Doświadczenie w pracy z kierowcami w transporcie drogowym
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu Prawa Transportowego
    (mile widziane osoby z doświadczeniem Inspektora Transportu Drogowego)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawowe + premie
  • Możliwość rozwoju, szkolenia
  • Wielozadaniową, interesującą pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity socjalne (Multisport, prywatna opieka medyczna)

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną pozycję rynkową firmy SCANDINAVIAN EXPRESS, prześlij CV klikając w Aplikuj.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się