Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. transportu

LILU FRUITS sp. z o.o.

Mikołaja Reja 3

Letnica

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • układanie tras dostaw (praca pon.-sob. w godzinach 4:00-12:00)

  • przygotowywanie dokumentacji dostaw

  • śledzenie statusów zlecenia transportowego

  • koordynacja pracy kierowców

  • zarządzanie flotą pojazdów

  • ścisła współpraca z działem handlowym oraz działem przyjęcia i komisjonowania towaru

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna umiejętność zarządzania zespołem

  • zdolności analityczne (dobra znajomość EXCEL)

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • elastyczność i kreatywność w myśleniu

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • komunikatywność

  • mile widziane wykształcenie z zakresu logistyki lub pokrewne

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

O nas

Lulu Fruits Sp. z o.o oraz Ready to Cook Sp. z o.o to firmy specjalizujące się i imporcie oraz przetwórstwie owoców i warzyw dla branży HORECA. Stale podążając za najnowszymi trendami, dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów oraz zadowolenie naszych Klientów.