Specjalista ds. Transportu

  • Straszyn (pow. gdański), Gdańsk, pomorskie
  • Starogardzka 12, 83-010 Straszyn near Gdańsk, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • 20.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 19.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Straszyn k. Gdańska

    Twoje główne zadania obejmować będą:

    • bieżącą analizę badań opinii klienta w rozbiciu na poszczególnych przewoźników, kurierów i wdrożenie działań optymalizacyjnych,
    • weryfikację zgodności wyglądu samochodów dostawczych (czystość, logo firmy) oraz odzieży kurierskiej ze standardami obowiązującymi w GLS Poland,
    • bieżącą analizę parametrów i wskaźników pracy kurierów oraz przekazywanie wniosków do bezpośredniego przełożonego,
    • współpracę z innymi działami/jednostkami GLS Poland w zakresie zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług.

    Nasze oczekiwania:

    • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie logistycznej/transportowej (mile widziane w firmie kurierskiej),
    • bardzo dobra znajomość programu Excel,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • samodzielność w działaniu,
    • otwartość, komunikatywność i asertywność,
    • umiejętność budowania pozytywnych relacji,
    • umiejętność współpracy w zespole,
    • proaktywna postawa w codziennych działaniach,
    • łatwość podejmowania decyzji.

    Z naszej strony oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (okres około 2 lat),
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

    ...oraz:

    umowa
    o pracę
    prywatna opieka medyczna
    Pakiet
    sportowy
    13 pensja
    wczasy
    pod gruszą
    partnerskie relacje
    pakiet
    szkoleń
    zniżki na
    przesyłki
    kurierskie
    nagrody
    świąteczne
    możliwość rozwoju
    w strukturach firmy

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest firma General Logistics Systems Poland Sp. z o.o., ul. Tęczowa 10, Głuchowo, 62-052 Komorniki (zwana dalej GLS Poland). Dane osobowe są przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji GLS Poland postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. Pani/Pana dane osobę będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane maksymalnie do 12 miesięcy od przesłania aplikacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, który jest polskim organem nadzorczym w/s ochrony danych osobowych. GLS Poland weszła w posiadanie danych osobowych z chwilą dostarczenia ich przez kandydata na pracownika. Posiadane dane nie służą profilowaniu. Wszelkie wnioski i zapytania prosimy kierować na adres: [email protected]