Oferta pracy

Specjalista ds. Transportu

Balticon SAO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży transportu, spedycji i logistyki kontenerowej z siedzibą w Gdańsku i Gdyni oraz oddziałami w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych jesteśmy liderem na polskim rynku operatorów depotów i świadczymy usługi napraw, przeglądów,
składowania oraz transportu kontenerów.

Naszym celem jest nie tylko utrzymanie pozycji lidera, ale przede wszystkim ciągły rozwój i doskonalenie własnej oferty usług depotowych, wychodząc naprzeciw zmieniającym się wymaganiom międzynarodowego rynku kontenerowego. Zatrudniamy zespół młodych i dynamicznych ludzi, którzy chcą rozwijać się razem z firmą, jak również doświadczonych specjalistów, poszukujących stabilnego i wiarygodnego pracodawcy.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
SPECJALISTA DS. TRANSPORTU

OBOWIĄZKI:

  • Opieka nad zleceniem transportowym
  • Awizacje w portach i na depotach kontenerów morskich
  • Współpraca z Klientami
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i Klientami
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności operacyjnej
  • Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy
  • Analizowanie oraz archiwizowanie dokumentów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • Znajomość branży transportowej oraz morskiej
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dostępność do pracy w systemie zmianowym
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

MILE WIDZIANE:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość przepisów z zakresu czasu pracy kierowców

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna
  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej z siedzibą w Gdyni
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny – częściowo finansowane przez firmę
  • Karta Multisport
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy i szkolenie
  • Szkolenie produktowe prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów
  • Pracę z doświadczonym zespołem w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Jeżeli wahasz się nad zmianą pracy ze względu na zbliżający się okres urlopowy, aplikuj do nas. Urlopy są dla nas ważnym uzupełnieniem pracy, więc znajdziemy w kalendarzu czas na Twój odpoczynek.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy