Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Transportu

Balticon SAO firmie

  • Tadeusza Wendy 15, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Balticon SA

Tadeusza Wendy 15

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie tras aut ciężarowych na terenie Polski i Europy.

  • Dysponowanie ładunkami oraz autami w zakresie optymalizacji procesów.

  • Współpraca ze współpracownikami w procesie przyjmowania, realizacji oraz zakańczania zleceń spedycyjnych.

  • Wyliczanie dostępnego czasu pracy kierowców, analiza oraz wyszukanie najbardziej optymalnych rozwiązań dla kierowców.

  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami.

  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności operacyjnej.

  • Analizowanie oraz archiwizowanie dokumentów.

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, klientami oraz kierowcami

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w transporcie kontenerowym drogowym

  • Znajomość przepisów z zakresu czasu pracy kierowców

  • Znajomość branży transportowej oraz morskiej

  • Dostępność do pracy w systemie zmianowym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach

  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalną

  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej z siedzibą w Gdyni

  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny – częściowo finansowane przez firmę

  • Kartę Multisport

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy i szkolenie

  • Szkolenie produktowe prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów

  • Pracę z doświadczonym zespołem w miłej i przyjaznej atmosferze

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Balticon SA

Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Przewiń do profilu firmy