Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Transportu i Administracji

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dla naszego Klienta zajmującego się sprzedażą artykułów technicznych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TRANSPORTU I ADMINISTRACJI
Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Nr ref.: KA/10

Opis stanowiska:

  • Organizowanie i rozliczanie napraw bieżących oraz awaryjnych pojazdów
  • Kontrola merytoryczna faktur kosztowych dotyczących floty
  • Bieżące prowadzenie elektronicznej ewidencji pojazdów i kierowców
  • Współpraca z urzędami w zakresie podległych obowiązków
  • Przyjmowanie zleceń i organizowanie prac remontowo - modernizacyjnych związanych z eksploatacją nieruchomości oraz wyposażenia
  • Nadzór i zlecanie napraw oraz badań technicznych wind, wózków widłowych, dźwigu
  • Przyjmowanie zgłoszeń i natychmiastowe reagowanie na awarie
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów oraz/lub nieruchomościami
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Wysoka asertywność
  • Zmysł techniczny
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia i organizacji czasu pracy
  • Miejsce zamieszkania w Toruniu lub najbliższej okolicy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne i przejrzyste wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych dla pracowników i ich najbliższych
  • Możliwość pełnego wykorzystania swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

CV ze zdjęciem proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883”.
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się