Ta oferta pracy jest nieaktualna od 323 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Transportu i Administracji

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 02.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta zajmującego się sprzedażą artykułów technicznych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. TRANSPORTU I ADMINISTRACJI
    Miejsce pracy: Toruń
    Region: kujawsko-pomorskie
    Nr ref.: KA/10

    Opis stanowiska:

    • Organizowanie i rozliczanie napraw bieżących oraz awaryjnych pojazdów
    • Kontrola merytoryczna faktur kosztowych dotyczących floty
    • Bieżące prowadzenie elektronicznej ewidencji pojazdów i kierowców
    • Współpraca z urzędami w zakresie podległych obowiązków
    • Przyjmowanie zleceń i organizowanie prac remontowo - modernizacyjnych związanych z eksploatacją nieruchomości oraz wyposażenia
    • Nadzór i zlecanie napraw oraz badań technicznych wind, wózków widłowych, dźwigu
    • Przyjmowanie zgłoszeń i natychmiastowe reagowanie na awarie
    • Przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów oraz/lub nieruchomościami
    • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
    • Duża samodzielność w działaniu
    • Wysoka asertywność
    • Zmysł techniczny
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Zdolność analitycznego myślenia i organizacji czasu pracy
    • Miejsce zamieszkania w Toruniu lub najbliższej okolicy
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów rynku
    • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjne i przejrzyste wynagrodzenie
    • Pakiet benefitów pozapłacowych dla pracowników i ich najbliższych
    • Możliwość pełnego wykorzystania swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

    CV ze zdjęciem proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883”.