Oferta pracy

Specjalista ds. transportu i logistyki

Auto Partner S.A.O firmie

  • Ekonomiczna 20, Bieruń
    Bieruń, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Auto Partner S.A.

Ekonomiczna 20

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesu logistycznego w oddziałach

  • dbałość o jakość i terminowość procesu wysyłek

  • weryfikacja poprawności rozliczeń należności firm transportowych

  • stały monitoring efektywności pracy struktury, procesów – szukanie rozwiązań wspierających rozwój, poprawę jakości i efektywności

  • weryfikacja umów transportowych pod kątem ich poprawności, ze szczególnym uwzględnieniem zabezpieczenia interesów spółki

  • bieżąca weryfikacja poprawności przebytych przez firmy transportowe kilometrów

  • gromadzenie i analiza ofert transportowych

  • analiza rentowności tras

  • ewidencja i archiwizacja danych

  • opracowywanie raportów i sprawozdań z realizacji zadań transportowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży transportowej, mile widziane na podobnym stanowisku

  • obsługa komputera – bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel

  • znajomość języka niemieckiego, francuskiego, angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • duże zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • prawo jazdy kat. B

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • umiejętność podejmowania decyzji i zdolności organizacyjne

  • współpraca z innymi oddziałami firmy

To oferujemy

  • umowę o prace

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • profesjonalne narzędzia pracy

Spółka Auto Partner S.A. jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Istniejąc na rynku od 1993 roku, firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Dzisiaj Auto Partner to ogromne centrum logistyczno-dystrybucyjne z centralą w Bieruniu, posiadające ponad 80 filii na terenie całego kraju, a także liczne przedstawicielstwa za granicą, m.in. w Czechach, Niemczech, Austrii, na Słowacji, Litwie, Łotwie i Ukrainie.

„Firma to ludzie” – takie motto przyświeca nam na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie pracownik jest najcenniejszym zasobem, bez którego firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników, a nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych doradców klienta, wyszkolonych przedstawicieli i dyrektorów, a także specjalistów z różnych dziedzin.

Przewiń do profilu firmy