Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Transportu i Logistyki

  • Chorzów, śląskie
  • Gabriela Narutowicza 15, 41-503 Chorzów, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 29.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakłady Azotowe Chorzów S.A.
    poszukują osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chorzów

    Opis stanowiska:

    • Specjalista ds. transportu i logistyki odpowiada za realizację procesu dostaw do klientów krajowych i zagranicznych na zlecenie Biura Obsługi Klienta i Sprzedaży

    Do głównych obowiązków pracownika należy  m.in.:

    • Zarządzanie zleceniami transportowymi otrzymanych od Klientów lub Działu Obsługi Klienta
    • Planowanie i zamawianie transportów krajowych i międzynarodowych
    • Bezpośrednia obsługa klientów w zakresie obsługi dostaw
    • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z operacjami transportowymi- informowanie klientów o postępie realizacji transportu i konsultowanie ewentualnych zmian
    • Kontrola i nadzór nad terminową realizacją zamówień klientów zgodnie z ich wymaganiami
    • Zarządzanie dokumentacją transportową
    • Poszukiwanie możliwości minimalizowanie kosztów – organizacja przetargów transportowych
    • Fakturowanie
    • Organizowanie zwrotów od klientów
    • Koordynowanie pracy magazynu – bieżący monitoring i analiza stanów magazynowych przed i po wysyłce
    • Współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi
    • Kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze transportu
    • Poszerzanie bazy danych przewoźników

    Wymagania:

    • 2-3 lata doświadczenia, jako planista transportu, specjalista ds. logistyki lub spedytor
    • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • Mile widziany inny język np. niemiecki
    • Zrozumienie zagadnień kosztowych i optymalizacyjnych związanych z transportem
    • Znajomość MS Excel, Power Point i Word oraz modułu transportowego system ERP (Macrologic)
    • Zdolności analityczne
    • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
    • Pro-aktywność, przedsiębiorczość, odpowiedzialność i komunikatywność

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Uprawnienia Agenta Celnego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w zgranym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Opiekę medyczną LUX-MED
    • Karty Benefit MultiSport
    Informacje dodatkowe:

    Aplikacje (CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) można przesyłać za pomocą przycisku apliowania/ w temacie proszę podać nazwę stanowiska.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. Administratorem Pani/Pana danych jest ZACH S.A. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności."