Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Transportu i Logistyki

Droma Sunshade Experts sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór na transportem, kontrola przesyłek w trakcie przewozu, sprawdzanie miejsca jej położenia oraz reagowanie w sytuacjach kryzysowych,

  • Współpraca z kierowcami w celu zapewnienia wysokiej jakości realizowanych zleceń,

  • Kontrolowanie i nadzorowanie realizacji zleceń przez kierowców,

  • Informowanie o bieżącym statusie transportu,

  • Sumienne i dokładne sporządzanie dokumentacji transportowej,

  • Rozliczanie pracy kierowcy, analiza oraz przygotowywanie zestawień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata,

  • Znajomość czasu pracy Kierowcy oraz konwencji CRM,

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • Gotowość do pracy na zmiany 6:00- 22:00,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Dokładność i zaangażowanie,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Doświadczony zespół specjalistów do współpracy,

  • Duże pole samodzielności w działaniu,

  • Bardzo dobrą atmosferę w firmie,

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków,

  • Pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Droma Sunshade Experts sp. z o.o.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność - dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

Przewiń do profilu firmy