Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Transportu i Logistyki

"Reprograf - Grafikus" Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja transportu krajowego i międzynarodowego.

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług transportowych.

  • Wystawianie zleceń transportowych.

  • Rozliczenia jakościowe i finansowe realizowanych usług transportowych (dekretacja kosztów pod odpowiednie komórki organizacyjne).

  • Nadzór nad procesami reklamacyjnymi w zakresie wykonywanych usług transportowych.

  • Bieżąca archiwizacja dokumentów transportowych.

  • Ścisła współpraca z magazynami oraz innymi działami zlecającymi wykonanie przewozów.

  • Wspieranie Managera Logistyki w obsłudze floty samochodowej.

  • Przygotowywanie raportów i zestawień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze.

  • Wysokie zdolności interpersonalne w nawiązywaniu relacji biznesowych.

  • Umiejętność pracy w zespole, ale również umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

  • Dobra znajomość obsługi programu z pakietu Ms Office.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

"Reprograf - Grafikus" Spółka Akcyjna

Reprograf-Grafikus S.A. to wiodący dostawca na polskim rynku poligraficznym. Jest jednym z czołowych dostawców: materiałów poligraficznych, systemów pre-pressowych, maszyn drukujących, systemów druku cyfrowego oraz maszyn wielkoformatowych.

Przewiń do profilu firmy