Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Transportu i Logistyki

INPHARMO firmie

  • Warszawa, Chełmżyńska 249, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca organizacja i nadzór dostaw w obszarze Unii Europejskiej

  • weryfikacja poprawności dokumentacji spedycyjnej oraz jakościowej zgodnie z wymogami GDP

  • realizacja postawionych celów dotyczących kosztów oraz terminowości dostaw

  • kontakt z dostawcami oraz przewoźnikami

  • składanie oraz monitorowanie zamówień materiałów opakowaniowych

  • weryfikacja poprawności, archiwizowanie dokumentacji działu logistyki

  • wystawianie zleceń przepakowania

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności planowania i trafnego podejmowania decyzji

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającymi płynną komunikację

  • znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)

  • proaktywność i komunikatywność

  • umiejętności prowadzenia negocjacji

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • świetną atmosferę pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju kariery

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • motywacyjny system wynagradzania

  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta FitProfit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

INPHARM

Firma Inpharm jest liderem rynku importu równoległego w naszym kraju. Zbiorem absolutnie wyjątkowych ludzi, którzy z pasją realizują swoje obowiązki. Firmą, która dysponuje własnym zapleczem logistycznym i na co dzień współpracuje z kilkoma tysiącami podmiotów na terenie całego kraju (aptekami detalicznymi, aptekami sieciowymi, hurtowniami, szpitalami) oraz UE. Istniejemy od 2006 roku, powstaliśmy na bazie polskiego kapitału i od samego początku współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami z całej Europy utrzymując z nimi doskonałe i stabilne relacje.

Przewiń do profilu firmy

Kogo poszukujemy?

Otwartej i kulturalnej osoby, która będzie reprezentowała naszą firmę na stanowisku Specjalisty ds. Transportu i Logistyki. Osoby kreatywnej, optymistycznej oraz radzącej sobie ze stresem. Szukającej rozwiązań, a nie problemów. Kogoś kto będzie reprezentował firmę INPHARM w negocjacjach z przewoźnikami, weryfikował poprawność dokumentacji spedycyjnej i jakościowej zgodnie z wymogami GDP oraz aktywnie pozyskiwał nowych przewoźników do współpracy.