Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. transportu i logistyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Abplanalp Sp. z o.o., działający w 8 krajach dystrybutor maszyn, oprogramowania, narzędzi i chłodziw do obróbki metali, w związku z rozwojem sieci sprzedażowej, poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Województwo: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Organizacja transportów międzynarodowych
    • Współpraca z dostawcami, klientami oraz firmami transportowymi
    • Monitoring realizowanych dostaw i załadunków
    • Odpowiedzialność za terminowość dostaw
    • Kontakt z Urzędami Celnymi
    • Przygotowanie dokumentacji eksportowej
    • Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji procesów logistycznych
    • Dbanie o wysoką jakość realizowanych usług

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość pojęć logistycznych i transportowych
    • Znajomość przepisów celnych i finansowych obowiązujących w transporcie międzynarodowym
    • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Word i Excel
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Sumienność, odpowiedzialność
    • Znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem (maszyny do obróbki metali)

    Oferujemy:

    • Pracę na umowę o pracę – pełny etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym
    • Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych firm w Polsce reprezentującej światowych producentów maszyn CNC do obróbki metalu
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • Szkolenia specjalistyczne
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
    za pośrednictwem przycisku APLIKUJ wraz z klauzulą:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."