Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. transportu i logistyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-10

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Abplanalp Sp. z o.o., działający w 8 krajach dystrybutor maszyn, oprogramowania, narzędzi i chłodziw do obróbki metali, w związku z rozwojem sieci sprzedażowej, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Organizacja transportów międzynarodowych
  • Współpraca z dostawcami, klientami oraz firmami transportowymi
  • Monitoring realizowanych dostaw i załadunków
  • Odpowiedzialność za terminowość dostaw
  • Kontakt z Urzędami Celnymi
  • Przygotowanie dokumentacji eksportowej
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji procesów logistycznych
  • Dbanie o wysoką jakość realizowanych usług

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pojęć logistycznych i transportowych
  • Znajomość przepisów celnych i finansowych obowiązujących w transporcie międzynarodowym
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Word i Excel
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem (maszyny do obróbki metali)

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę – pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym
  • Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych firm w Polsce reprezentującej światowych producentów maszyn CNC do obróbki metalu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
za pośrednictwem przycisku APLIKUJ wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się