Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Transportu i Logistyki

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Robotnicza 16

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i optymalizacja kosztów transportu

  • Współpraca z przewoźnikami i firmami spedycyjnymi

  • Współpraca z innymi działami w przedsiębiorstwie (handel, księgowość, produkcja)

  • Nadzór, kompletacja i rozliczanie dokumentacji transportowej

  • Kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze transportu i logistyki

  • Zarządzanie i nadzór nad posiadaną flotą pojazdów w zakresie formalnym

  • Nadzór nad efektywnym wykorzystaniem floty własnej

  • Optymalizacja koszów związanych z utrzymaniem floty własnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: Średnie

  • Doświadczenie zawodowe: Minimum 1 rok

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Centrozłom Wrocław SA to firma z ugruntowaną pozycją w branży obrotu i przetwarzania odpadów. Spółka obecnie rozwija obszar pozyskiwania złomów metali i zamierza w ciągu najbliższych lat zwiększyć kilkukrotnie udział w tym sektorze. Kluczowym projektem dla realizacji tego zadania jest rozpoczęcie projektu "Urban Mining"- odzyskiwania cennych surowców z stworzonych przez człowieka nieużywanych produktów i infrastruktury np. zużytych sprzętów elektronicznych, pojazdów, instalacji, budynków i fabryk. Jest to projekt interdyscyplinarny, charakteryzujący się dużym stopniem złożoności, wymagający wiedzy o rynku i technologii.

Przewiń do profilu firmy