Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Transportu i Logistyki

POSIADALO SP. Z O.O. SP. K.

40

Wykno (pow. tomaszowski; gm. Ujazd)

Twój zakres obowiązków

  • współpracę z firmami spedycyjnymi, kierowcami celem zapewnienia jak najlepszych usług transportowych pod względem efektywności, szybkości realizacji zamówień,

  • realizację działań związanych z planowaniem transportu produktów do klienta oraz zaopatrywanie firmy w surowce i potrzebne materiały,

  • ustalanie tras, pomoc w utrzymaniu auta w odpowiednim stanie (naprawy, wymiany),

  • nadzór nad kontrolą czasu pracy kierowców (kontrola zapisów na kartach kierowcy),

  • monitoring zużyć paliwa, optymalizacja kosztów użytkowania aut,

  • kontakt i współpraca z firmami kurierskimi,

  • pozyskiwanie samochodów od przewoźników zewnętrznych,

  • negocjowanie cen stawek transportowych,

  • rozliczenia związane z transportem towarów, surowców,

  • wprowadzanie danych do zintegrowanego systemu, przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby firmy,

  • nadzór nad flotą aut firmowych,

  • utrzymywanie komunikacji wewnętrznej w zakresie realizowanych procesów,

  • realizowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wysokie umiejętności analityczne oraz organizacyjne i planowania pracy,

  • bardzo dobra znajomość Excel,

  • znajomość dokumentacji przywozowej i magazynowej,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację.

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe,

  • umiejętność zarządzania ludźmi.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • udział w nowatorskich projektach,

  • szkolenia finansowane przez pracodawcę,

  • elastyczną ścieżkę kariery budowaną wspólnie z pomocą ekspertów,

  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,

  • gifty świąteczne, nagrody, m.in. 1000 zł za polecenie pracownika.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • program rekomendacji pracowników

POSIADALO to spółka rodzinna działająca na rynku wyrobów betonowych od 1996 roku. Jesteśmy największym polskim producentem i dostawcą przeciwwag wykonanych w technologii ECOHEAVY+ przeznaczonych dla przemysłu AGD i producentów dźwigów osobowych oraz towarowych. Produkujemy szlachetną i przemysłową kostkę brukową, betonową architekturę ogrodową oraz ogrodzenia pod marką GLADIO.

Przewiń do profilu firmy