Oferta pracy

Specjalista ds. Transportu i Obsługi Klienta

STENA Recycling Sp. z o.o.O firmie

  • Radocha 6, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

STENA Recycling Sp. z o.o.

Radocha 6

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta oraz utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami (telefonicznie i mailowo)​

  • Przyjmowanie zleceń i zapytań od klientów i przekazywanie ich do zespołu sprzedaży

  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych w zakresie świadczonych usług logistycznych i prowadzenie rejestru reklam

  • Systematyczny nadzór nad poprawnością danych w umowach w systemie

  • Dzienne planowanie transportu/tras oraz kontrola terminowości realizowanych usług transportowych​ w ścisłej współpracy z przydzielonymi oddziałami

  • Planowanie pracy i wyznaczanie zadań kierowcom, wydawanie dyspozycji zewnętrznym podwykonawcom usług transportowych.

  • Zarządzanie dokumentacją transportową, prowadzenie rejestru i rozliczanie faktur za usługi transportowe

Nasze wymagania

  • Lubisz pracę zespołową i kontakt telefoniczny z Klientami

  • Czerpiesz satysfakcję z planowania i jesteś nastawiona/y na rozwiązywanie problemów​

  • Komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie to Twoje mocne strony

  • Masz już doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Jesteś gotowa/y do pracy w trybie zmianowym (7-15 i 11-19) oraz 1 sobotę w miesiącu, a także do wyjazdów służbowych raz w miesiącu na 2-3 dni

  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Excel, Outlook)

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem​

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, wynagrodzenie premiujące wyniki

  • Szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę

  • Narzędzia ułatwiające sprawną komunikację i pracę działu

  • Karta sportowa, ubezpieczenie medyczne oraz na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień