Specjalista ds. transportu i odpraw celnych

EGGERO firmie

EGGER

11-300 Biskupiec-Kolonia Druga

Biskupiec

Tworzymy więcej z drewna. Naszych 9900 pracowników w 9 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych
  • Monitorowanie przebiegu odpraw celnych
  • Kontrola obiegu dokumentów celnych w firmie
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług transportowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami
  • Wyszukiwanie rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów transportu

Wymagania:

  • Przyjmowanie i sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów celnych
  • Znajomość obiegu dokumentów celnych importowych/eksportowych
  • Doświadczenie w obsłudze ładunków całopojazdowych na stanowisku spedytora lub doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego/międzynarodowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Kurs agenta celnego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

Wyślij swoje CV za pomocą Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy