Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. transportu i rozliczeń

Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o.O firmie

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski)
    Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji odpadów przywożonych i wywożonych z terenu zakładu (obsługa elektronicznego systemu zarządzania kartami odpadów);
  • Wprowadzanie danych do systemu wagowego oraz do rejestru BDO;
  • Koordynowanie pracy kierowców w zakresie wykonywanych zleceń, reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie;
  • Obsługę reklamacji w zakresie odbioru i wywozu odpadów;
  • Dbałość o prawidłowość obiegu dokumentów związanych z gospodarką odpadami;
  • Tworzenie raportów, zestawień oraz przygotowywanie danych dla wszelkiej sprawozdawczości związanej z gospodarką odpadami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia średniego (mile widziane wykształcenie wyższe);
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Praktycznej znajomości MS Office; w szczególności Excel;
  • Umiejętności komunikacyjnych (współpraca z kierowcami);
  • Systematyczności, skrupulatności, umiejętności pracy z cyframi, danymi;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.;
  • Pracy w systemie zmianowym 6-22 (od poniedziałku do piątku);
  • Atutem będzie znajomość zagadnień związanych z gospodarką odpadami.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego (bony świąteczne, dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • bony towarowe
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o.

Nowoczesny Zakład Recyklingu działający na terenie Warszawy i woj. Mazowieckiego od 2000 roku.

Specjalista ds. transportu i rozliczeń, Nadarzyn (pow. pruszkowski)