Oferta pracy

Specjalista ds. Transportu i Spedycji

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.O firmie

  • Baraniaka 88C, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

Baraniaka 88C

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiesz za organizacje i bieżącom obsługę zleceń transportowych w przewozach międzynarodowych,

  • Zajmiesz się bieżącym utrzymywaniem pozytywnych, długofalowych relacji z kontrahentami naszej organizacji,

  • Skupisz się na planowaniu przewozów, ustalaniu warunków transportu oraz zasad współpracy z podwykonawcami,

  • We współpracy z działem handlowym będziesz przygotowywał oferty biznesowe, wyceny oraz zajmiesz się kwotowaniem zleceń spot-owych,

  • Zadbasz o budowanie długofalowej współpracy z podwykonawcami,

  • Skupisz się na realizacji celów oraz planów zespołowych.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość międzynarodowego rynku transportowo-spedycyjnego

  • Znajomość branży transportowej w szczególności FTL oraz rynku przewoźników - warunek konieczny

  • Znajomość językiem angielskim i/lub niemieckim na poziomie komunikatywnym,

  • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu,

  • Zorganizowanie na potrzeby klienta i ulepszane jakości ich obsługi,

  • Pasja, pomysłowość oraz chęć rozwoju,

To oferujemy

  • Ambitną pracę przy innowacyjnym projekcie,

  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego,

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespół,

  • Ciekawy pakiet benefitów to dodatek dla każdego,

  • Fajne biuro, dobrą kawę i świeże owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Od 10 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie transportu i logistyki, zapewniając rozwiązania dla globalnych łańcuchów dostaw. Zapewniamy codzienny serwis logistyczny dla ponad 7000 kontrahentów w całej Europy.Jeśli nie znasz naszej organizacji, przekonaj się jakie wartości są dla nas najważniejsze i dołącz do naszego zespołu specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Będziesz mieć szansę wdrażania rozwiązań intermodalne oraz drogowe,

  • Będziesz mieć realny wpływ na swój rozwój oraz na budowę nowego zespołu operacyjnego,

  • Weźmiesz udział w naszej metamorfozie która pozwoli Ci się rozwinąć i wziąć udział w ciekawym projekcie.