Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. transportu intermodalnego

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 29 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i planowanie wysyłek kontenerów regularnymi połączeniami intermodalnymi

  • Współpraca z terminalami portowymi

  • Kontakty z przewoźnikami krajowymi, urzędem celnym i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – transport lub logistyka

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość dokumentów kolejowych i przepisów przewozowych

  • Wiedza w zakresie logistyki w transporcie kolejowym, drogowym i magazynowym

  • Znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Ms Excel) na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość języka angielskiego lub/i rosyjskiego

  • Znajomość technik sprzedażowych

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wsparcie w pierwszych dniach pracy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole

  • Stałe wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Kartę paliwową

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. to wiodący polski operator kolejowy wyspecjalizowany w transporcie intermodalnych jednostek ładunkowych. Istniejemy na rynku od 1963 roku, co daje naszym Klientom gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi wynikającej z wieloletniego doświadczenia. Terminal Kontenerowy SPEDCONT Łódź w połączeniu z oddziałem w Gdyni, tworzy niezawodną sieć obsługi ładunków kontenerowych.

Przewiń do profilu firmy