Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Transportu

IM CAGANOWSCY sp. z o.o.

  • Konin

    Konin, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego

  • Zarządzanie i nadzór nad trasami dla klientów międzynarodowych specjalizujących się w przesyłkach kurierskich

  • Bezpośrednia współpraca z klientami i kierowcami w zakresie obsługiwanych tras

  • Monitoring obsługiwanych zleceń

  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług

  • Nadzór nad rentownością zleceń transportowych

  • Współpraca z kierowcami, spedytorami i zleceniodawcami

  • Przygotowywanie umów międzynarodowych dla kierowców

  • Zgłaszanie umów w systemach ZUS

  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w cyklach miesięcznych i kwartalnych

  • Dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego

  • Współpraca z działem obsługi klienta, administracją, IT, działem technicznym i finansowym oraz z klientami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie dobrym umożliwiającym komunikację z klientem i jego kontrahentami

  • Doświadczenie w dziale spedycji, planowania, obsługi klienta lub pokrewnych

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora lub w dziale związanym z transportem i logistyką

  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów związanych z realizacją transportu

  • Umiejętności komunikacyjne wynikające z permanentnego kontaktu z kierowcami i klientami

  • Budowanie długofalowych relacji z pracownikami i klientami

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia

  • Możliwość awansu zawodowego oraz współudział w rozwoju firmy, zdobycie nowych kompetencji i umiejętności