Oferta pracy

Specjalista ds. transportu

SMYK

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i obsługa zleceń transportowych między magazynem centralnym a sklepami

  • Codzienna współpraca z przewoźnikami i firmami kurierskimi w zakresie realizowanych zleceń

  • Codzienna współpraca z siecią sklepów w zakresie planowania dostaw z magazynu

  • Składanie i monitorowanie reklamacji transportowych i kurierskich

  • Analiza i optymalizacja kosztów transportowych

  • Rozliczanie faktur transportowych

  • Przygotowanie i analizę przetargów i zapytań ofertowych na usługi transportowe i kurierskie

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe – dużym atutem będzie wykształcenie kierunkowe związane z logistyką lub transportem

  • Znajomość rynku usług transportowych oraz zagadnień związanych z obsługą transportu

  • Zaawansowana znajomość programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Mile widziana znajomość systemów TMS

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Komunikatywność i elastyczność w działaniu

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Szkolenia stacjonarne, językowe i e-learningowe

  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach

  • Fundusz socjalny

  • Integracyjne wydarzenia firmowe

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • fundusz socjalny

SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Przewiń do profilu firmy