Oferta pracy

Specjalista ds. Transportu / Logistyki

Hays PolandO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Transportu/LogistykiNumer ref.: 1149902

O firmie:
jeden z międzynarodowych liderów branży produkcyjnej z siedzibą w centrum Katowic!

Twoje obowiązki na tym stanowisku:
• zarządzanie relacjami E2E (kontakt z klientami, przewoźnikami, spedytorami)
• monitorowanie wskaźników wydajności
• kontrola procesów spedycyjnych i transportowych
• zarządzanie bazą danych
• wykonywanie analiz i raportów

Wymagania:
• bardzo dobry język angielski (min. B2)
• bardzo dobry MS Excel (np. tabele przestawne)
• doświadczenie pracy w środowisku korporacyjnym i obsłudze klienta
• wykształcenie lub doświadczenie logistyczne

W ofercie:
• praca od czerwca lub lipca w pełnym wymiarze godzin
• duże możliwości rozwoju w rozpoznawalnej na rynku firmie
• dostęp do nowoczesnych technologii
• możliwość pracy zdalnej

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą:
Wyślij do nas swoje CV przez ten formularz!

Ogłoszenie archiwalne