Specjalista ds. transportu międzynarodowego i obsługi klienta z językiem włoskim

ATERIMA HRO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi stałych relacji
  • realizacja minimum założonych norm
  • wprowadzanie zleceń do systemu
  • poszerzanie i rozwijanie obecnej wiedzy w zakresie logistyki i transportu, zmian prawa itp.

Wymagania pracodawcy

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie transportowej - busy, transport ekspresowy
  • cechujesz się zaawansowaną znajomością języka włoskiego - min. poziom C1/native - warunek konieczny
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • masz doświadczenie w pracy z klientem w branży transportowej
  • posiadasz umiejętności bardzo dobrej orientacji, myślenia przestrzennego i planowania transportu oraz znajomość cen
  • posiadasz zaawansowaną, aktualną wiedzę z zakresu transportu na terytorium Europy

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • stałe wynagrodzenie plus system premiowy
  • benefity pozapłacowe (karta sportowa, opieka medyczna)

Rekrutujemy specjalistów i managerów. Jesteśmy wsparciem w podejmowaniu decyzji biznesowych w obszarze HR. Szukamy ludzi z głową!

Specjalista ds. transportu międzynarodowego i obsługi klienta z językiem włoskim, Kraków