Specjalista ds. transportu międzynarodowego i zakupów zagranicznych

Aquafilter Europe Sp. z o.o.O firmie

Aquafilter Europe Sp. z o.o.

Świętej Teresy 101

Łódź

Firma Aquafilter Europe Sp. z .o.o. z siedzibą w Łodzi, zajmująca się produkcją
i sprzedażą filtrów do wody oraz systemów oczyszczania wody poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. transportu międzynarodowego i zakupów zagranicznychNumer ref.: AE-200612-2

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa współpraca z istniejącymi dostawcami zagranicznymi, pozyskiwanie nowych dostawców i negocjowanie cen, w celu zagwarantowania dostępności surowców i komponentów do produkcji przy zachowaniu optymalnych stanów magazynowych,
  • sporządzanie oraz weryfikacja zapytań ofertowych,
  • wprowadzanie zamówień do systemu ERP i nadzór nad ich realizacją,
  • organizacji i realizacja dostaw i wysyłek importowych i eksportowych,
  • stałe monitorowanie postępów w transporcie np. bezpośrednie nadzorowanie ewentualnych opóźnień i przestojów,
  • nawiązywanie współpracy z firmami spedycyjnymi i transportowymi,
  • współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zagranicznych zleceń, transportowych importowych i eksportowych.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku- warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe (mile widziana logistyka),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną,
  • znajomość reguł INCOTERMS, zasad handlu i transportu międzynarodowego w znaczeniu globalnym,
  • doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji procesów eksportowych i importowych,
  • biegłe posługiwanie się pakietem MS Office,
  • mile widziana znajomość systemów ERP.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • praca w międzynarodowym, dynamicznym środowisku,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego dla całej rodziny,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Jeśli chcesz ubiegać się o to stanowisko, prześlij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania

Administratorem danych osobowych jest Aquafilter Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 101. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb tej jak i przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy