Oferta pracy

Specjalista ds. Transportu Morskiego

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa odpowiedzialność za wszystkie aspekty transportu morskiego, w tym:

  • organizowanie i koordynowanie transportu dystrybucyjnego, międzymagazynowego, międzynarodowego oraz specjalistycznego,

  • realizowanie zleceń transportowych, w tym reagowanie na wszelkie zmiany ilości przewożonego towaru oraz opóźnienia,

  • nadzorowanie zleceń transportowych z uwzględnieniem przepisów wynikających z ustawy SENT,

  • weryfikowanie spełniania wymogów prawnych i zapewnienia bezpiecznych warunków transportowania towarów,

  • odpowiedzialność po stronie Brenntag Polska za międzynarodowy projekt dotyczący transportu kontenerowego,

  • kontrolowanie i optymalizacja kosztów transportu oraz przygotowanie kalkulacji cenowych dla działu zakupów oraz działu sprzedaży,

  • sporządzanie raportów oraz dokumentacji dotyczącej dostaw i wysyłek, przygotowywanie dokumentów transportowych,

  • ścisła współpraca zarówno z klientami zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi (Pracownicy działu sprzedaży), z dostawcami, firmami spedycyjnymi oraz agencjami celnymi.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe, związane z logistyką lub transportem,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z kompleksową odpowiedzialnością za organizacją transportu,

  • praktyczna wiedza oraz znajomość specyfiki transportu morskiego,

  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji oraz negocjacji,

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność i nastawienie na przezwyciężanie pojawiających się trudności,

  • pozytywne nastawienie, zorientowanie na współpracę i „grę do jednej bramki”,

  • sprawnie posługują się programami z pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na codzienną, swobodną komunikację (co najmniej na poziomie B2),

  • mile widziane doświadczenie w pracy na programie SAP.

To oferujemy

  • damy Ci wiele okazji do nauki i czerpania z doświadczeń zespołu specjalistów i menadżerów w trakcie realizacji międzynarodowego projekt dotyczącego transportu kontenerowego,

  • będziesz pracować w przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • będziemy sprzyjać Twojemu rozwojowi zawodowemu i osobistemu,

  • zaoferujemy Tobie atrakcyjny system wynagrodzeń z pakietem świadczeń dodatkowych,

  • zapewnimy Tobie profesjonalne narzędzia pracy,

  • wraz z rocznym członkostwem w naszym zespole otrzymasz możliwości przystąpienia do finansowanego przez spółkę Pracowniczego Programu Emerytalnego "Brenntag PPE".

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem światowego rynku dystrybucji surowców i dodatków chemicznych dla przemysłu. Łączymy naszych dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Sukces naszej firmy buduje 17 500 Pracowników, w ponad 70 krajach, pracujący w 640 naszych placówkach. Oferujemy ponad 10 tysięcy produktów – standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych oraz ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę 195 000 Klientów w różnorodnych sektorach przemysłu, rozwiązania szyte na miarę w zakresie aplikacji, marketingu oraz logistyki.

Przewiń do profilu firmy