Oferta pracy

Specjalista ds. transportu morskiego i lotniczego

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Poznań

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym. Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.
SPECJALISTA DS. TRANSPORTU MORSKIEGO I LOTNICZEGO

ZADANIA:

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu zarządzającego transportami i będzie współtworzyć obszar związany z globalnymi operacjami morskimi i lotniczymi.

Do jej zadań należeć będzie:

  • Rezerwowanie transportów na platformie bookingowej
  • Monitorowanie przepływu towarów od drzwi do drzwi
  • Prowadzenie bieżącej współpracy z lokacjami wysyłkowymi i odbiorczymi oraz dostawcami transportu
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów i ciągłe poszukiwanie usprawnień
  • Generowanie raportów, analiza danych i raportowanie wskaźników

OCZEKIWANIA:

  • Ukończone studia wyższe, mile widziane w obszarze logistyki
  • Min. dwuletnie doświadczenie w transportach morskich/lotniczych
  • Znajomość branży transportowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość Excela
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Orientacja na pracę zespołową
  • Dokładność i skrupulatność
  • Elastyczność i umiejętność dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji

OFERTA NIVEA:

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie NNW, PPE, kafeteria MyBenefit z kartą Multisport, Przedszkole NIVEA i inne)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
SUPPLY CHAIN
NIVEA POLSKA, POZNAŃ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy