Oferta pracy

Specjalista ds. Transportu

Synthos SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • 32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1

    Oświęcim, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej.

Aktualnie poszukujemy osoby, która w Dziale Transportu rozpocznie pracę na stanowisku:

Zadania:

  • zakup usług związanych z transportem,
  • negocjacje stawek przewozowych,
  • bezpośredni nadzór nad pracą dostawców usług transportowych,
  • monitorowanie statusu zleceń usług transportowych ze szczególnym uwzględnieniem terminowości dostaw,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie planowanych i realizowanych dostaw / odbiorów,
  • śledzenie i analiza trendów cenowych oraz czynników mających wpływ na koszt usług transportowych,
  • dokumentowanie przeprowadzanych postępowań ofertowych wśród zatwierdzonych i potencjalnych dostawców usług,
  • optymalizacja kosztów.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zakupem usług,
  • znajomość rynku usług transportowych, przepisów transportu krajowego i międzynarodowego, reguł INCOTERMS, konwencji ADR i CMR,
  • znajomość zagadnień związanych z planowaniem tras i czasu pracy kierowców,
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość Ms Office (szczególnie Ms Excel),
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką/zakupami),
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie,
  • sumienność, dokładność, umiejętność myślenia analitycznego,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS,
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników,
  • elastyczny czas pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy