Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Transportu

Nicromet

  • Pławska 1, Oświęcim
    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nicromet

Pławska 1

Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczenie delegacji kierowców

  • Zgłaszanie i rozlicznie płacy minimalnej DE / AT / NL

  • Rozliczanie czasu pracy kierowców

  • Zgłoszenia A1/EKUZ

  • Rozliczanie kart drogowych (km / wydatki / paliwo)

  • Planowanie transportu surowców oraz wyrobów na trasach międzynarodowych;

  • Rozliczanie dokumentacji transportowej (faktury, karty drogowe, paliwo etc.);

  • Dbanie o stan techniczny pojazdów: planowanie oraz zlecanie i nadzorowanie napraw floty samochodowej;

  • Przyjmowanie, kontrolowanie i dekretacja faktur kosztowych;

  • Rejestracja wysyłek w systemie informatycznym;

  • Bieżąca współpraca z pracownikami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi;

  • Raportowanie efektywności pracy do bezpośredniego przełożonego;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Znajomość programu 4Trans

  • Znajomość programu Nawigator (mile widziane) lub LIS

  • Znajomość ustawy o czasie pracy kierowców

  • Umiejętność w rozliczaniu kierowców

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku, Specjalisty ds. Transportu;

  • Wiedza z zakresu norm i przepisów transportu drogowego;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B2 wg wytycznych Rady Europy;

  • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów;

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;

  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w firmie z tradycjami i ugruntowaną pozycją rynkową;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Nicromet

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja:

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) drogą elektroniczną. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ST/2021.