Oferta pracy

Specjalista ds. Transportu Paliw

AMIC POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma paliwowa AMIC Polska zarządzająca na terenie Polski siecią 116 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. Transportu Paliw

Warszawa

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na samodzielnym stanowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie
  • Pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • Laptop, telefon komórkowy
  • Pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rabaty na produkty firmy, karta sportowa itd.)

ZADANIA:

  • Nadzór nad planowaniem i organizacją dostaw paliw na stacje AMIC Energy celem zapewnienia ciągłości sprzedaży
  • Nadzór nad zapewnieniem prawidłowości, jakości i terminowości dostaw paliw (m.in. zdalny monitoring cystern, załadunku i rozładunku paliwa)
  • Monitorowanie i optymalizacja kosztów transportowych i stanów magazynowych paliw
  • Weryfikacja terminowości i jakości załadunku oraz kompletności dokumentów przewozowych
  • Ścisła bieżąca współpraca z przewoźnikiem i dostawcą paliw
  • Reklamacja dostaw i zgłaszanie niezgodności
  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z dostawami paliw

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najchętniej w branży paliwowej
  • Praktyczna wiedza z zakresu logistyki oraz planowania dostaw
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Efektywność, skrupulatność i rozwiązywanie problemów
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • Pozytywne nastawienie, energia w działaniu i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do odbywania podróży służbowych

Zapraszamy do współpracy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez AMIC POLSKA Sp. z o.o. (ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa), zgodnie z zapisami rozporządzenia z dnia 27.04.2016 r. – RODO (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Administratorem danych osobowych, zawartych w pani/pana dokumentach aplikacyjnych jest AMIC POLSKA Sp. z o.o. (ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa). Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji procesu rekrutacji nie dłużej niż 90 dni od dnia aplikacji. Przysługują Państwu następujące prawa: dostępu do danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do sprzeciwu, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa UODO). Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, kontakt e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy