Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. transportu personelu - dział rekrutacji

Global Work Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Global Work Sp. z o.o.

Zygmunta Padlewskiego 6

Zabrze

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań w dziale operacyjnym z zakresu logistyki transportu lotniczego dla pracowników firmy zatrudnionych w branży budownictwa przemysłowego zgodnie z zaplanowanymi wyjazdami zagranicę:
  • wyszukiwanie i sprawdzanie rezerwacji lotniczych oraz obiektów hotelowych
  • planowanie i zakup biletów lotniczych oraz rezerwacji hotelowych dla pracowników firmy we współpracy z agencją podróży
  • realizowanie procesu wysyłki biletów lotniczych i rezerwacji do pracowników
  • obsługiwanie zwrotów i zmian rezerwacji
  • weryfikowanie faktur i zestawień kosztowych otrzymywanych z agencji podróży
  • współpraca z klientem firmy w zakresie planowania szczegółów podróży pracowników w oparciu o plan mobilizacji personelu i aktualne potrzeby na budowach (klient anglojęzyczny)
  • współpraca z klientem firmy w zakresie estymowania i akceptacji kosztów podróży (klient anglojęzyczny)

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • umiejętności organizacyjne
  • umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • znajomość zagadnień związanych z organizacją podróży

Mile widziane

  • doświadczenie w agencji podróży lub/i agencji pracy

To oferujemy

  • pracę w firmie należącej do międzynarodowego koncernu, posiadającej tradycję i ponadczasowe wartości etyczne
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia i szerokiego wachlarzu umiejętności w ciekawym środowisku

Firma GLOBAL WORK powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku w zakresie technicznych zawodów specjalistycznych.

Sukces naszego przedsiębiorstwa zawdzięczamy ponad stuletniej tradycji Grupy KAEFER na świecie, której jesteśmy częścią. Jesteśmy znaczącym dostawcą wyspecjalizowanego personelu w branży oil & gas w Norwegii na projektach onshore i offshore. Nasz personel świadczy również usługi inżynieryjne.

Zdrowie, bezpieczeństwo, ochrona środowiska i jakość są w naszej działalności niezbędne. Utrzymanie i ciągłe doskonalenie standardów w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i jakości postrzegamy jako podstawowy element naszej codziennej pracy, na każdym poziomie naszej organizacji, od pracowników na budowie, po Członków Zarządu.

Długofalowy sukces naszej organizacji nie byłby możliwy bez naszej kultury korporacyjnej i kierowania się wartościami Grupy KAEFER.

Aktualne oferty pracodawcy
SO/22

Specjalista ds. transportu personelu - dział rekrutacji, Zygmunta Padlewskiego 6, Zabrze