Oferta pracy

Specjalista ds. transportu

CCC S.A.

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja dostaw z terenu Europy (transport drogowy, morski, lotniczy),

  • prowadzenie przetargów i negocjacji handlowych z dostawcami,

  • dystrybucja towaru do sieci sklepów,

  • prowadzenie rejestru transportowego,

  • weryfikacja faktur transportowych pod względem merytorycznym,

  • współpraca z nominowanymi usługodawcami transportowymi i dostawcami,

  • zarządzanie informacją transportową stosownie do ustalonych ram współpracy wewnętrznej,

  • budowanie trwałe relacji z kontrahentami,

  • współpraca z Działem Zakupów, Import-Export oraz magazynami.

Nasze wymagania

  • 2-lednie doświadczenie na analogicznym stanowisku lub na stanowisku spedytora/ handlowca w firmie transportowej.

  • wykształcenie wyższe, preferowane Logistyka/Transport/Handel zagraniczny,

  • znajomość zagadnienia i procedury transportowej,

  • posiadanie wiedzę w zakresie transportu drogowego, morskiego, intermodalnego,

  • znajomość systemów typu SAP, EOD, Webcon,

  • znajomość warunków dostaw, dokumentacji i procedury celnej,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • otwartość oraz nastawione na realizację celów i pracę w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Praca w trybie hybrydowym.

  • Prywatna opieka medyczna, bo zdrowie jest najważniejsze.

  • Karty i kody rabatowe do CCC, eobuwie.pl, MODIVO i HalfPrice, bo ważne, żeby Twój wkład był doceniony.

  • Program sportowy Multisport lub OK System, bo równie ważna jak rozwój jest dobra kondycja.

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, bo to zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest ogromnie ważne.

  • Mamy jeszcze też wiele innych powodów, dla których warto pracować w FashionTech CCC. Zobacz dodatkowe korzyści, których nie ma nigdzie indziej:

  • Analizujemy trendy i kreujemy modę dla milionów osób: rób karierę tam, gdzie zobaczysz efekty swojej kreatywności. Na całym świecie.

  • To, co jutro będzie innowacją, u nas już dzisiaj jest standardem: pracuj w firmie z topowymi rankingami ESG (bo planetę, na której żyjemy mamy tylko jedną. Dlatego dbamy i troszczymy się o nią) i Inclusion.

  • Jesteśmy prężną międzynarodową firmą (29 rynków i to nie jest nasze ostatnie słowo) ze startupowym stylem pracy: zapomnij o kompromisach. Pracuj w skali globalnej i ciesz się twórczą atmosferą. Dowód? Nie mamy dress codu, ale nosimy nasze marki i niezależnie od stanowiska mówimy do siebie po imieniu.

  • W CCC jesteśmy naprawdę blisko produktu - od procesu tworzenia do jego sprzedaży. Analizujemy, kreujemy i zawsze mamy ochotę na więcej. Uwolnij swoją kreatywność od ograniczeń. Praca w FashionTech to synonim wolności twórczej. I to nie jest frazes. Tak naprawdę jest

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • Innowacyjne miejsce pracy