Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Transportu

SKLEPY KOMFORT S.A.O firmie

  • Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa realizacja dostaw do sklepów w oparciu o przygotowany harmonogram
  • Właściwy dobór środków transportu
  • Optymalizacja kosztów związanych z transportem
  • Weryfikacja poprawności dokumentów przewozowych
  • Kontakt z pracownikami sklepów w celu wyjaśnienia kwestii związanych z realizowaną dostawą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemu SAP

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • nagroda za polecenie pracownika
  • premia miesięczna
  • bezpłatny dojazd z terenu Łodzi
  • darmowy dostęp wypożyczalni e-booków i audiobooków
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • darmowy dojazd z Łodzi
  • szkolenia językowe e-Tutor

SKLEPY KOMFORT S.A.

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Specjalista ds. Transportu, Stryków