Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. transportu w Dziale Spedycji

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Crusar należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm sektora TSL ostatnich lat. Na nasz wizerunek solidnego partnera składają się takie czynniki jak rzetelna praca i współpraca z liderami branży Automotive.

    Obecnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Idealny pracownik powinien pasować do nas w czterech obszarach:
    • mieć pasję i wielkie marzenia
    • wiedzieć jak dobrze się bawić
    • umieć poradzić sobie z zadaniami
    • chcieć się rozwijać razem z nami!
    Zadania jakie na Ciebie czekają:
    • planowanie, organizowanie i optymalizowanie transportów
    • budowanie bazy przewoźników
    • negocjowanie warunków realizacji transportu z przewoźnikami i klientami
    • monitoring transportów
    Czego potrzebujemy z twojej strony?
    • minimum 2-letniego doświadczenia w branży TSL
    • umiejętności i chęci szukania nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji transportu
    • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
    • umiejętności negocjacji i daru przekonywania
    • współpracy na co dzień a samodzielności, kiedy to niezbędne
    Dołącz do nas! Pracując z nami możesz tylko zyskać:
    • możliwość współpracy z ludźmi z pasją
    • pracę w atmosferze wsparcia i życzliwości
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • codzienną porcję śmiechu, a raz w tygodniu świeżych owoców
    • fryzjera, kosmetyczkę, catering na terenie firmy
    • udział w szkoleniach i wyjazdach integracyjnych
    • dodatkowe ubezpieczenie i opiekę medyczną
    • możliwość nauki języków obcych (angielski, niemiecki, francuski)
    • wsparcie Twoich marzeń i pasji!

    U nas pracują ludzie z pasją! A jaka jest Twoja największa pasja? Powiedz nam o tym przesyłając swoje CV oraz informacje o swoich planach, marzeniach i celach za pomocą Aplikuj.

    Administratorem danych jest CRUSAR z siedzibą w Wrocław 54-530, Rdestowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
    bottomopis