Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. transportu

Unicell International sp. z o.o.

  • Wasilków

    Wasilków, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i raportowanie kosztów transportowych

  • Planowanie, organizacja i koordynowanie procesów transportowych

  • Analiza i doskonalenie procesów transportowych

  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących transportu

  • Komunikacja z przewoźnikami i odbiorcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w planowaniu transportu

  • Znajomość rynku transportowego i zagadnień związanych z przewozami krajowymi i międzynarodowymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętności komunikacyjne i nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w międzynarodowym zespole

  • możliwość zdobycia doświadczeń oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

CV prosimy przesłać do dnia 30.09.2022 r.

Firma Unicell International sp. z o.o. producent farb i chemii budowlanej marek Primacol i Luxdecor, obecna na polskim rynku od 1998r, wchodząca w skład międzynarodowej grupy Flugger.

Przewiń do profilu firmy