Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. transportu wewnętrznego

MEBLE WÓJCIK Sp. z o.o.

  • Mazurska 45, Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mazurska 45

Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu planowania przewozów wewnętrznych,

  • Tworzenie harmonogramu przewozów,

  • Kontrola i rozliczanie terminowości i kompletności przewozów wewnętrznych,

  • Ustalenia i interwencje w dziale produkcji i magazynów w przypadku zaburzeń,

  • Rozliczanie czasu pracy kierowców [8 osób],

  • Monitorowanie przebiegów, terminów przeglądów i badań technicznych,

  • Organizacja i zarządzanie serwisami i naprawami pojazdów własnych,

  • Monitoring i rozliczanie kart flotowych,

  • Obsługa szkód komunikacyjnych,

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi serwisami, ustalanie warunków handlowych,

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi serwisami,

  • Współpraca i bieżący kontakt z kierowcami oraz innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie techniczne, mechaniczne lub serwisowe,

  • wiedza na temat eksploatacji pojazdów,

  • znajomość MS Excell.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Meble Wójcik poszukują do zespołu transportowego osoby odpowiedzialnej za technie i organizacyjne zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz wsparciem organizacji transportów miedzy zakładowych. Osoba ta będzie odpowiadać za operacyjne planowanie przewozów pomiędzy lokalizacjami, rozliczaniem terminowości realizacji planu przewozów przez produkcje i magazyny jak i rozliczenie czasu pracy kierowców, obsługą napraw i przeglądów pojazdów własnych.

Przewiń do profilu firmy