specjalista ds. transportu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.03.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rozwijaj się w obszarze logistyki ! Masz doświadczenie w branży logistycznej ? Interesuje Cię transport lub spedycja ? Dołącz do nowego centrum logistycznego jednego z liderów w branży automotive.

    Nr ref.: /5/12/2018/PK/37816
    Wrocław
    oferujemy
    • możliwość tworzenia struktur start-up
    • stabilne zatrudnienie
    • praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
    • możliwość rozwoju
    • pakiet benefitów
    zadania
    • organizacja wysyłek transportu krajowego i zagranicznego
    • tworzenie niezbędnych dokumentów
    • kontakt ze spedytorami
    • procesowanie faktur
    • zgłaszanie i rozpatrywanie reklamacji

    oczekujemy

    • wykształcenie kierunkowe ( logistyka i pochodne )
    • znajomość zagadnień z obszaru transportu
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • otwartość i gotowość do podjęcia nowych wyzwań
    Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47