Oferta pracy

Specjalista ds. transportu

Selena SAO firmie

Selena SA

Wyścigowa 56E

Wrocław

SELENA SA - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych poszukuje do Biura Regionalnego kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie oraz weryfikacja poprawności dokumentów przewozowych
  • Wprowadzanie i kontrola poprawności danych w systemie transportowym
  • Organizowanie krajowych międzynarodowych zleceń spedycyjnych
  • Rozliczanie faktur za wykonane usługi transportowe
  • Budowanie stałej bazy Przewoźników i nawiązywanie długofalowej współpracy z nimi
  • Bieżąca analiza i optymalizacja kosztów transportu
  • Przygotowywanie raportów z wykonanej pracy
  • Dbanie o wysoką jakość oraz terminowość realizowanych usług transportowych
  • Stała współpraca z innymi działami Organizacji w zakresie obsługi transportowej zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej ukierunkowane- logistyka)
  • Wiedza z zakresu prawa drogowego oraz obowiązujących procedur
  • Znajomość rynku i branży TSL
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows oraz aplikacje Office)
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań i dynamiki
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie
  • Narzędzia i systemy wspomagające wykonywanie pracy (min. telefon, laptop)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe w PZU
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy