Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Transportu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do naszego zespołu jako :

    SPECJALISTA DS. TRANSPORTU
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice)

    Zadania:

    • organizacja transportów zagranicznych, głównie na terenie Europy,
    • współpraca z firmami transportowymi w zakresie organizacji i awizacji przesyłek,
    • obsługa klienta zagranicznego
    • wsparcie magazynu w procesie wysyłki / dostawy towarów,
    • przygotowywanie dokumentów transportowych i innej dokumentacji oraz przygotowanie analiz, raportów i zestawień,
    • prowadzenie rozliczeń i rachunków ze spedytorami.
    • zarządzanie grupą pojazdów: prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców, eksploatacji ciągników siodłowych, serwisowanie aut, naprawy, itp.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie transportu lub spedycji i znajomość rynku usług przewozowych i przepisów prawnych dotyczących transportu (m.in. czas pracy kierowców)
    • dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie), mile widziana znajomość języka angielskiego
    • praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • łatwość nawiązywania kontaktów,
    • umiejętność współpracy z innymi pracownikami,
    • wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie stałe i miesięczny system premiowy
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • bony świąteczne
    • wyprawki szkolne
    • nagrody jubileuszowe
    • imprezy integracyjne
    • przyjazne środowisko pracy, atmosferę rodzinnej firmy

    Miejsce pracy: 55-330 Źródła ul. Inwestycyjna 1 (10 km od Wrocławia – kier. Środa Śląska)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:
    więcej informacji www.empol.pl
    Prosimy o dołączenie do oferty nazwy stanowiska pracy, na jakie dana osoba się ubiega.

    Każda przesłana aplikacja zostanie poddana wnikliwej analizie, jednak zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy EMPOL BIS S.A., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

    Administratorem danych jest EMPOL BIS S.A. z siedzibą w Źródłach 55-330, ul. Wschodnia 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.