Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. transportu

Valuepack Europe Sp. z o.o.

  • Żary

    Żary, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu dostaw

  • Analizowanie i koordynowanie procesu zaopatrzenia

  • Zapewnienie dynamicznego wypływu wyrobów gotowych

  • Bieżący monitoring przejazdów

  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie planowania i organizacji transportów

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi

  • Negocjowanie cen z klientami, analiza oraz reagowanie na zmieniający się rynek

  • Optymalizacja transportów

  • Kontrola, weryfikacja oraz raportowanie terminowości przejazdów

  • Monitorowanie poziomu realizacji wyznaczonych dla działu KPI

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Windows, MS Office, systemy ERP)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Komunikacja i umiejętności negocjacyjne

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Samodzielność i dyscyplina

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Dodatek za dojazdy do pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole

  • Możliwość rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Miejsce pracy

  • Nowa 2, Szprotawa

Valuepack to międzynarodowa firma oferująca kompleksowy zestaw usług pakujących. Zapewniamy naszym klientom wszystkie niezbędne usługi - od pakowania samych produktów do nadzorowania całego procesu pakowania w łańcuchu dostaw. Dzięki zlokalizowaniu naszej siedziby w Holandii i Polsce możemy w pełni wspierać rynek północnozachodniej Europy. Nasz wykwalifikowany, zmotywowany personel pracuje z najwyższymi standardami czystości - certyfikat: FSSC 22000 i ISO 13485:2016. Zarówno nasza lokalizacja wyposażona w maszyny i urządzenia pakujące, jak i personel inżynieryjny ściśle współpracują z każdym klientem, aby zwiększyć wydajność procesu pakowania i sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym wymogom.

Przewiń do profilu firmy