Oferta pracy

Specjalista ds. treasury

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżący monitoring płatności, analiza ryzyka finansowego i wahań kursów walut

  • monitoring bieżących zabezpieczeń finansowych, w tym wskaźników i kowenantów

  • koordynacja i wsparcie dla obszaru kredytowego i inwestycyjnego Grupy

  • rozwijanie i utrzymywanie relacji z instytucjami finansowymi

  • stała współpraca z Działem Księgowości oraz z jednostkami tworzącymi Grupę Kapitałową

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i/lub w branży bankowej

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)

  • umiejętność pracy wielozadaniowej

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • mile widziana umiejętność obsługi programu Symfonia

To oferujemy

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny

  • paczki świąteczne

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • imprezy firmowe oraz wyjazdy integracyjne

  • pyszna kawa oraz atrakcyjne i komfortowe biura

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora nieruchomości komercyjnych

  • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • napoje

  • Pyszna kawa i herbata non stop

Cavatina GW Sp. z o.o.

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do pracowników grupy kapitałowej CAVATINA , jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy