Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. trzody chlewnej

De Heus Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych celów sprzedażowych na lokalnym rynku, poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami i ich obsługa

  • doradztwo techniczne

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • monitoring rynku oraz działań konkurencji

  • bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie sprzedażowe w branży rolniczej.

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zootechnika, rolnictwo lub pokrewne.

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem.

  • zdolności negocjacyjne, organizacyjne, komunikatywność.

  • umiejętność pracy z narzędziami (CRM, pakiet MS Office - w szczególności Excel).

  • wytrwałość i ambicja w dążeniu do osiągania celów.

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy od sprzedaży

  • narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer (również do użytku prywatnego)

  • kompleksowy pakiet szkoleniowy

  • plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę

  • fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe

  • dofinansowanie kart sportowych i pakiety medyczne

De Heus Sp. z o.o.

De Heus Polska to:

-ekspert żywienia zwierząt

-wsparcie hodowców w rozwoju

-troska o zrównoważoną produkcję

-11 zakładów produkcyjnych

-ponad 800 zaangażowanych pracowników

www.deheus.pl

Przewiń do profilu firmy