Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Turystyki

  • Gdańsk, Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA DS. TURYSTYKI
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia
    Zatrudnienie: Umowa o pracę

     O TUI POLAND:

    Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Od ponad 40 lat organizujemy wyjątkowe wakacje i sukcesywnie zyskujemy zaufanie milionów Klientów na całym świecie.

    Jeśli:

    • Chcesz rozwijać swoją karierę u jednego z liderów rynku turystycznego?
    • Pasjonują Cię podróże i potrafisz swoją pasją zarażać innych?
    • Jesteś otwarta/y, kontaktowa/y i lubisz pracę z ludźmi?
    • Znasz techniki sprzedaży i potrafisz je skutecznie wykorzystać? (lub chcesz się ich nauczyć)
    • Wiesz gdzie leży Lanzarote, Kreta czy Majorka?
    • Potrafisz budować trwałe relacje z Klientem?
    • Motywują Cię dodatki wypracowane przez efektywną sprzedaż?
    • A dodatkowo (mile widziane) masz doświadczenie na podobnym stanowisku?

    Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

    Zadania na stanowisku:

    Jako Specjalista ds. turystyki będziesz odpowiadać za bezpośrednią obsługę klienta w naszym biurze TUI.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów
    • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system bonusowy oparty na wynikach sprzedażowych
    • pracę w niewielkich zespołach z fantastycznymi ludźmi
    • pracę w biurach podróży zlokalizowanych w największych centrach handlowych w Polsce
    • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
    • liczne study tour’y oraz atrakcyjne oferty na produkty TUI
    • szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
    Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.