Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. turystyki i egzotycznych wakacji - Doradca Klienta Premium

Bon VoyageO firmie

  • Bukowska 285
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Bon Voyage

Bukowska 285

Poznań

Uruchomione 01.09.1982 roku jest jednym z najdłużej działających biur podróży w Europie oraz jednym z założycieli Wielkopolskiej Izby Turystycznej i jej Honorowym Członkiem.

Specjalizujemy się w rezerwacjach/sprzedaży sprawdzonych, starannie selekcjonowanych i luksusowych oraz egzotycznych wakacji z przelotami z Polski i Europy Zachodniej od najlepszych zagranicznych oraz polskich organizatorów.

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na tym stanowisku wyszukują, najciekawsze i sprawdzone oferty luksusowych wakacji oraz doradzają Klientom przez telefon (lub w biurze) najbardziej korzystne dla nich opcje np. z zamieszczonych na stronach BonVoyage.pl i TOPWakacje.pl . Ponadto udzielają informacji praktycznych dotyczących podróży: przepisów i obostrzeń, miejsca pobytu, atrakcyjności kraju, standardu świadczeń, wysyłają propozycje, a następnie dokonują rezerwacje, zawierają umowy z Klientami, sprawdzają oraz przekazują dokumenty podróży i wykonują inne czynności związane z obsługą rezerwacji (np. w kontaktując się z kontrahentami w języku angielskim lub niemieckim i polskim).

Proponujemy zatrudnienie osobom które:

  • potrafią i lubią oraz chcą profesjonalnie doradzać Klientom,
  • posiadają doświadczenie oraz skuteczność w sprzedaży,
  • swobodnie rozmawiają w języku angielskim (lub niemieckim),
  • posiadają dobrą znajomość popularnych oraz egzotycznych destynacji turystycznych - takich jak: Dominikana, Meksyk, Kuba, Jamajka, Kenia, Zanzibar, Mauritius, Seszele, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sri Lanka, Malediwy, Bali, Tajlandia,
  • ukończyły edukację.

Preferujemy osoby posiadające doświadczenie pracy w biurze podróży oraz z praktyczną znajomością turystycznych systemów rezerwacyjnych.

Ważne! Zależy nam na zatrudnieniu osób poważanie zainteresowanych w/w pracą. Podania bez listu motywacyjnego napisanego własnymi słowami nie będą rozpatrywane.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00,
  • w prestiżowym biurze podróży na lotnisku Poznań Ławica,
  • w przyjaznym, pozytywnym, pomocnym i doświadczonym zespole,
  • z dużą liczbą potencjalnych Klientów oraz spraw,
  • umowę o pracę na pełny lub niepełny etat,
  • wysokie premie za skuteczną obsługę i sprzedaż.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest nasza firma, a dane zbieramy wyłącznie dla potrzeb rekrutacji.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i informujemy,
że kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne