Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Turystyki

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Rainbow Tours, jeden z największych touroperatorów w Polsce; spółka akcyjna notowana
    na Giełdzie Papierów Wartościowych, w związku z ciągłym rozwojem sieci sprzedaży,
    poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Lublin
    Galeria Handlowa

    Zakres obowiązków:

    • bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych i grupowych
    • przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz e-mail
    • przygotowywanie ofert dla klientów
    • doradztwo przy zakupie wyjazdów turystycznych
    • obsługa posprzedażowa
    • rozliczanie imprez turystycznych
    • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych
    • obsługa reklamacji
    • rozwiązywanie wszelkich pozostałych problemów klienta związanych z realizacją ich umowy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • doświadczenie w branży turystycznej
    • mile widziane ukończenie kursu rezerwacyjnego w jednym z wymienionych systemow: Galileo, Worldspan lub Amadeus
    • znajomość systemów rezerwacyjnych: Merlin X, Sycon, Blue Vendo
    • samodzielność, dobra organizacja pracy
    • komunikatywność, sumienność i dokładność
    • energiczność i inicjatywa w działaniu
    • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel, Power Point) oraz urządzeń biurowych (fax, ksero, skaner)
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
    • pasja do podróży

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + prowizja od sprzedaży)
    • pracę w przyjaznym zespole
    • cykliczne szkolenia z zakresu kompetencji miękkich jak i szkolenia produktowe
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • szansę na realizację pasji podróżniczych

    Od osoby zainteresowanej oczekujemy przesłania CV za pomocą przycisku aplikowania

    Nie zapomnę dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."