Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Turystyki Medycznej z językiem niemieckim

GynCentrum Sp. z o.o.O firmie

  • Żelazna 1
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

GynCentrum Sp. z o.o.

Żelazna 1

Katowice

Gyncentrum to lider wśród ośrodków leczenia niepłodności w Polsce. Kompleksowa diagnostyka, nowoczesne metody leczenia, inwestycje w nowe technologie medyczne i uruchamianie kolejnych placówek pozwalają nam zatroszczyć się o Pacjentów na najwyższym światowym poziomie.

Dziś w grupie Gyncentrum działają 4 placówki leczenia niepłodności, wielospecjalistyczne centrum medyczne, klinika przeszczepu włosów, klinika medycyny estetycznej, centrum liposukcji, ośrodek badań klinicznych, prywatny szpital oraz laboratorium genetyczne.

Pracujemy w zespole ceniących sobie profesjonalizm i rzetelność specjalistów z różnych dziedzin. W tym momencie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem na stanowisku pracy Specjalisty ds. Turystyki Medycznej jest obsługa pacjentów zagranicznych podczas wizyt w klinice oraz informowanie pacjentów o aktualnych ofertach kliniki, kontakt mailowy i telefoniczny z pacjentami. Współpraca z zagranicznymi portalami i obsługa strony kliniki niemieckojęzycznej.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Kreatywność, samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań oraz koordynacji kilku projektów jednocześnie
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • pełną wyzwań pracę w zdolnym i zaangażowanym zespole,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • umowa cywilnoprawna, niepełny etat,
  • Prywatna Opieka Medyczna,
  • Benefit System.

Ogłoszenie archiwalne