Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. turystyki

Centrum Tańca Wasilewski - Felska Karolina FelskaO firmie

Centrum Tańca Wasilewski - Felska Karolina Felska

Aleja Obrońców Tobruku 3

Olsztyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż kolonii/zimowisk oraz półkolonii/półzimowisk
  • pełna obsługa klienta – telefoniczna/mailowa
  • obsługa systemu rezerwacji (N-Sycon) i strony internetowej (CMS WordPress)
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnej do organizacji turnusów
  • współpraca przy tworzeniu i koordynacji turnusów kolonijnych i zimowiskowych
  • działania reklamowe i marketingowe, obsługa social mediów
  • nadzór oraz udział w tworzeniu materiałów informacyjnych, wizerunkowych i reklamowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta i sprzedażą
  • doświadczenie w kontaktach z dziećmi i rodzicami
  • doskonała umiejętność obsługi social mediów (Facebook Business Manager, Instagram, TikTok, You Tube) oraz doświadczenie w realizacji płatnych kampanii reklamowych
  • umiejętność obsługi programów graficznych (np. Canva)
  • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną, („lekkie pióro”)
  • dyspozycyjność, zwłaszcza w okresie wakacyjnym i ferii zimowych
  • WYMAGANIA DODATKOWE:
  • doświadczenie w pracy w biurze podróży oraz w organizacji imprez, wyjazdów, eventów
  • posiadanie prawa jazdy, posiadanie kursu wychowawcy/kierownika wypoczynku
  • dobra organizacja pracy, kreatywność, inicjatywa w działaniu
  • doświadczenie w tworzeniu treści zoptymalizowanych pod kątem SEO
  • umiejętność pracy pod presją czasu lub nad kilkoma projektami jednocześnie
  • mile widziane Portfolio z prowadzonych już kampanii czy prowadzonych profili na różnych kanałach społecznościowych

To oferujemy

  • szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość przejścia z Umowy zlecenie na Umowę o pracę
  • udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

O nas

Dziecięce Biuro Podróży przy Centrum Tańca Wasilewski-Felska w Olsztynie istnieje na rynku od 27 lat. Zajmuje się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Aktualnie poszukujemy pracownika do obsługi klienta w zakresie sprzedaży kolonii i zimowisk. Praca na pełen etat na Umowę zlecenie z możliwością przejścia na Umowę o pracę po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o zamieszczenie CV ze zdjęciem i krótkiego listu motywacyjnego z uwzględnieniem wymagań niezbędnych na stanowisku.

Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z osobami spełniającymi nasze wymagania.

Specjalista ds. turystyki, Aleja Obrońców Tobruku 3, Olsztyn