Specjalista ds. Turystyki

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 26.09.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 26.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AIR TOURS AGNIESZKA POLASZEK

    BIURO PODRÓZY AIR TOURS zatrudni pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    OPIS STANOWISKA:

    • doradztwo z zakresu oferty turystycznej,
    • udział w kampaniach marketingowych biura,
    • sprzedaż usług turystycznych,
    • prowadzenie ewidencji sprzedaży,
    • prowadzenie obsługi posprzedażowej,
    • dbanie o wizerunek biura.

    WYMAGANIA:

    • wysokiej komunikatywności i kultury osobistej
    • doświadczenia w sprzedaży oferty największych polskich Touroperatorów
    • dobrej znajomość regionów turystycznych,
    • umiejętności profesjonalnej bezpośredniej, mailowej, telefonicznej obsługi klientów,
    • praktycznej znajomość języka angielskiego,
    • nastawiania na realizację celów
    • praktycznej znajomości systemu MERLIN X lub Iris+
    • punktualności, rzetelności i dobrej organizacji pracy

    PROPONUJEMY:

    • atmosferę i zdecydowanie niekorporacyjny klimat
    • ciekawą pracę
    • stałą umowę o pracę jeśli masz już doświadczenie
    • możliwość bezpłatnych wyjazdów zagranicznych w ramach pracy,
    • szkolenia zawodowe/konferencje,
    • pracę w zgranym zespole

    Wymiar czasu pracy: pełen etat lub pół etatu

    Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.