Specjalista ds. Turystyki

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kalen

    Dla znanej znanego biura podróży w Poznaniu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: 181007_ST

    Obowiązki:

    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz partnerami zewnętrznymi
    • Bezpośrednia obsługa klientów oraz doradztwo w zakresie oferowanych wyjazdów
    • Obsługa zapytań telefonicznych, mailowych
    • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami biura
    • Doradztwo oraz przygotowywanie ofert dla klientów
    • Współudział w tworzeniu oferty wyjazdów
    • Udział w targach i szkoleniach branżowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży dla branży turystycznej
    • Dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2)
    • Mile widziane wyższe wykształcenie w kierunku: Turystyka i Rekreacja, Hotelarstwo itp.
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na potrzeby klienta
    • Wysoka kultura osobista, uprzejmość, opanowanie
    • Dokładność, skrupulatność, samodzielność
    • Dobra znajomość MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
    • Pasja związana z podróżami

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • System szkoleń wewnętrznych
    • Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe (study tour)
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kalen zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Kalen z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.